معرفی تمام رنگ های دکوراسیون منزل 2021

معرفی تمام رنگ های دکوراسیون منزل 2021

بهترین رنگ‌های سال 2021 برای معماری داخلی مجموعه‌ای از رنگ‌های گرم، آرام و چند رنگ روشن هستند که بهتر است آن‌ها را مطابق یک پالت حرفه‌ای رنگ به کار ببریم. از آنجایی که گذراندن زمان در خانه‌ها به دلیل همه‌گیری کووید هنوز ادامه دارد، در چند ماه اخیر همگی ما بیشتر به جزء جزء خانه‌هایمان دقیق شدیم و دریافتیم که طراحی داخلی خوب در خانه چقدر می‌تواند روحیه‌بخش و مهم باشد. در رابطه با ترند رنگ دکوراسیون و معماری داخلی، رنگ های معرفی شده جدید سال 2021 به سرعت در حال آمدن و ظهور هستند. بسیاری از شرکت‌های رنگ‌سازی و معماری نظرات رنگی و لاکچری دکوراسیون خود را برای سال 2021 منتشر کرده‌اند که می‌توان هارمونی رنگ 2021 جهان را با دیدن آن‌ها بهتر درک کرد. موضوع کلی همه طراحان ایجاد پالتی است که می‌تواند با ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون منزل هر خانه را به استراحتگاه امن و راحت‌تری تبدیل کند.

در رنگ‌های پیشنهادی ایده پردازان، بسیاری از رنگ‌های گرم و آرام با تنالیته‌های پاستیلی گرفته تا آبی و خاکستری دیده می‌شود. در عین حال گرایشی در رنگ‌های پیشنهادی سال 2021 به سمت رنگ‌های روشن به منظور ایجاد نشاط در خانه وجود دارد.

 

ترند رنگ دکوراسیون انتخاب 2021 پنتون

پنتون که به خاطر انتخاب رنگ سال شهرت دارد و هر سال یک رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی می‌کند، برای 2021 دو رنگ را معرفی کرده است: خاکستری و زرد روشن. به نظر طراحان پنتون و روانشناسی رنگ ها خاکستری و زرد به خوبی شرایط سالی که گذراندیم و حسی که باید به آن برسیم را بیان می‌کنند. امید و ایستادگی پیام دو رنگ سال 2021 هستند. البته خاکستری مکمل رنگ زرد در دکوراسیون منزل است و ترکیب بسیار محبوبی است. به هر حال دکوراسیون طوسی و زرد دوباره ترند رنگ دکوراسیون امسال شده‌اند.

رنگ‌های پیشنهادی Farrow & Ball

Farrow & Ball نیز بر خلاف سایر سال‌ها یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب نکرده اما یک پالت به نام The Nordic Edit منتشر کرده است. این عبارت که به کشورهای شمال اروپا اشاره می‌کند می‌خواهد شما را متوجه رنگ‌های به کار رفته در معماری شهرهای شمال اروپا کند. ترکیب رنگ دکوراسیون شمال اروپا قسمت مهمی از معماری برجسته معاصر را تشکیل می‌دهد.

در ادامه با روند رنگی شرکت دولوکس یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین رنگ‌سازان دنیا آشنا می‌شویم.

رنگ دولوکس سال با پالت Brave Ground

متخصصان رنگ دولوکس پالتی با عنوان Brave Ground انتخاب و برای سال 2021 پیشنهاد کرده‌اند. رنگ‌های این پالت تشکیل شده از سایه‌های خوش‌رنگ و تقویت شده که به طبیعت نوعی اتصال ساده دارد. استفاده از این رنگ‌ها لحنی گرم و خاکی را منتقل کرده و احساس پایداری و رشد و پتانسیل جذابی را ایجاد می‌کند. به نظر می‌رسد رنگ‌های پالت دولوکس پایه محکمی برای تغییر و خلاقیت در خانه شما فراهم می‌کند.

دولوکس 4 پالت رنگی پیشنهاد کرده است تا سال 2021 را با آن سپری کنیم.

 1. پالت رنگ‌های رسا یا دکوراسیون بنفش
 2. پالت رنگ‌های اعتماد با رنگ های خاکستری طوسی
 3. پالت رنگ‌های بی‌نهایت با مکمل رنگ بنفش در دکوراسیون منزل
 4. پالت رنگ‌های زمینی با رنگ های سرد

مجموعه Brave Ground شامل رنگ‌هایی است که به راحتی با سایر رنگ‌ها ترکیب می‌شود. دولوکس در پالت 2021 رنگ‌هایی دارد که می‌تواند یک اتاق را دگرگون کرده و دوباره ارزش رنگ را بازتعریف می‌کند.

پیش‌بینی رنگ دولوکسی برای ترند رنگ دکوراسیون

هر سال دولوکس همچنین یک ستون با نام پیش‌بینی دارد که در 2021 شامل 3 پالت می‌شود. خبرهای شرکت دولوکس برای صنعت و هنر نقاشی ساختمان مهم است. مهم‌ترین ترند رنگ دکوراسیون این شرکت یعنی پالت Reset سعی دارد شما را به تنظیم مجدد حال و هوای خانه تشویق کند. در ساخت این پالت سعی شده زیبایی‌شناسی خانگی معطوف به حس جوان‌سازی شود. احساسی که با استفاده از این رنگ‌ها خواهید داشت شامل حس تجدید قوا با تأکید بر پررنگ کردن عناصر نوستالژیک خانه شماست.

 1. تنظیم مجدد (Reset)

مفهوم تنظیم مجدد به درستی در این پالت دولوکس عنصری مهم در زندگی و خانه عنوان شده و بر آن تأکید شده است. با رنگ‌های نشاط ‌آور و جسور با آغوش باز به استقبال تجدید قوا بروید. حقیقت این است که همه رنگ‌ها برای تجدید قوا مناسب نیستند و برای این کار به ارتشی از رنگ‌های متحد و مؤثر با تأثیرات یکپارچه سازی سیستم کلی خانه نیازمندید. زندگی گاهی اوقات ممکن است کند یا معمولی احساس شود ولی با ایجاد ارتباطات جدید با اطرافمان احساسات ما نیز غنی می‌شود. استفاده از رنگ‌های تنظیم مجدد در فضای خانه گام درستی به سمت ارتباط نو با اطرافمان است.

آشنایی با رنگ‌های پالت تنظیم مجدد شما را نسبت به روندهای ترند رنگ دکوراسیون 2021 آپدیت نگه می‌دارد. حتی با اولین نگاه به این پالت پتانسیل جسورانه، شاد و امیدبخش این مجموعه رنگ را حس می‌کنید.

 1. پالت رنگ‌های گرم

پالت دوم رنگ‌های گرم الهام بخش‌تر از پالت قبلی است. روانشناسی رنگ ها در این انتخاب‌ها بسیار مؤثر است. این رنگ‌ها مناسب برای اشکال گرد و اشیا نرم است. استفاده از این مجموعه رنگ به ترکیب هویت بین دکور و مبلمان کمک می‌کند و یک خانه زیبا با احساسی از گرما برای شما می‌سازد.

به راحتی می‌توانید این پالت را به هر قسمت از خانه که می‌خواهید اضافه کنید. در این پالت به آسانی رنگ رو تختی، پارچه‌های کوسن، مبلمان، پرده و دیوار مورد علاقه‌تان را پیدا می‌کنید. با این کار رنگ‌های ناموزون دکوراسیون را نیز پیدا و حذف می‌کنید. با استفاده از این پالت در دکوراسیون منزل می‌توان رنگ آمیزی ساختمان را تا حد هنر اعتلا داد.


علاوه بر گرمابخشی دکوراسیون این مجموعه، رنگ های آرامش‌بخش و متعادل نیز هستند. پس از ساعت‌ها بودن در چنین خانه‌ای نه تنها خسته نمی‌شوید که به انرژی گرفتن روحیه شما کمک می‌کند.

زیبایی خانگی ترکیبی از راحتی نوستالژیک و امنیت را به وجود می‌آورد. از خواب گرفته تا غذا خوردن و کار کردن در چنین خانه‌هایی لذت‌بخش است. خانه‌ها که روزگاری فقط مکانی برای استراحت و آرامش بودند، اکنون برای بسیاری از انسان‌ها تبدیل به مرکز روزهای شلوغ و پرمشغله شده است. باید خانه‌هایی که چنین شرایطی دارند را با یک طراحی ترند رنگ دکوراسیون خلاقانه و فکر شده دوباره فعال‌تر کرد.

 1. پالت رنگ‌های زمینی دولوکس

آخرین پالت پیشنهاد دولوکس به نام رنگ‌های زمین به الهام شما کمک کرده و خلاقیتتان را فعال می‌کند. اگر زندگی در خانه و کارتان همچنان به هم گره خورده و کمبود شادی دارید این پالت به شما کمک می‌کند تا فضای زندگی‌تان را ارتقا داده و ترکیبی جدید و عمل‌گرا را ایجاد کنید. این پالت کامل‌ترین رنگ‌ها را برای ساختن خانه‌ای زیبا با حس انعطاف ارائه می‌دهد. نوستالژی، راحتی و امنیت با استفاده از این رنگ‌ها دوباره در خانه دیده می‌شوند و راه برای استفاده از متریال های طبیعی مانند الوارهای چوب به دکوراسیون هموار می‌شود. دکوراسیون قهوه‌ای را همه دوست دارند. این پالت از رنگ‌های ترند ولی با ترکیبی جدید تشکیل شده است. این پالت بیشتر شامل رنگ‌های سرد است ولی این رنگ‌ها به طرز عجیبی خانه شما را به بهترین طراحی داخلی لوکس نزدیک می‌کند.

لذت‌های ساده را جشن بگیرید: پالت ترند 2021 بنجامین مور

پالت رنگ سال بنجامین مور به نام گل دریای اژه منتشر شده است. بنجامین مور شرکت شیمیایی فعال در تولید رنگ و سازنده پوشش‌های سطحی رنگی است که بیش از صد سال قدمت دارد.

پالت 12 رنگی بنجامین تعداد زیادی رنگ‌های آرامش‌بخش و آفتابی دارد ولی مهم‌ترین ترند رنگ دکوراسیون این شرکت رنگ آبی خاکستری است. این رنگ که برگرفته از رنگ طبیعی اقیانوس است جذاب، متعادل و عمیقاً تسکین‌دهنده و البته هماهنگ با طبیعت است. اهمیت رنگ‌هایی که با طبیعت هماهنگ هستند، امروزه و با بیشتر شدن زندگی ماشینی بیشتر خودنمایی می‌کند. خانه‌های امروزی که قسمت زیادی از سطوح آن‌ها با وسایل الکترونیکی پر می‌شوند، بیشتر از قبل نیاز به حضور طبیعت و عناصر طبیعی دارند.
با آوردن رنگ‌های سال بنجامین مور به خانه لذت‌های ساده همراه با شادی را جشن بگیرید. این جمله بهترین بیان از احساس رنگ‌های بنجامین است. با یکی از دوازده رنگ موجود در پالت، هر صبح آفتابی، گرمای بیشتر و نشاط به خانه‌های ما وارد می‌شود. این‌ها رنگ‌های غیر طبیعی نیستند و باعث می‌شوند خانه شما حتی بیشتر خانه باشد.

ترند رنگ سال جوتن لیدی

جوتن لیدی یکی از شرکت‌های نروژی فعال در ساخت رنگ و سطوح رنگی ساختمانی است. جوتن لیدی نیز چند سالی است که پالت رنگی برای سال معرفی می‌کند. این شرکت چند نمونه از رنگ‌های ساختمانی را با بهترین کیفیت در اختیار طراحان و نقاشان ساختمان می‌گذارد. مجموعه Rediscover این شرکت از 4 پالت رنگی تشکیل شده که به شما کمک می‌کنند تا ترکیب رنگی جدیدی را برای خانه‌ لاکچری خود کشف کنید.

پالت رنگ گرم جوتن لیدی از فرهنگ‌های کشورهای مختلف در سراسر جهان الهام گرفته شده است تا شما را به ایجاد فضای داخلی گرم با ترکیب رنگی جدید دعوت کند. ترند رنگ دکوراسیون طلایی گرم گرفته شده از شن زارهای مراکش و نارنجی سوخته از بیابان‌های مکزیک، ارتباط شما را با مناظر زمین تازه می‌کند.

 • رنگ گرم روستایی

خاک رس، سنگ، شن و خاک مواد اصلی هستند که خانه‌ها و شهرها را تشکیل می‌دهند و به همین دلیل در زندگی ما از عناصر اصلی محسوب می‌شوند. سفال‌های قرمز، قهوه‌ای و زرد تیره روستایی زیباترین رنگ‌های زمین و وحدت‌بخش عناصر معماری در تمام جهانند. این پالت یک راهنمای عالی و کاربردی برای خلاقان و طراحان است.

 • رنگ‌های خنثی ملایم

پالت ترند رنگ دکوراسیون 2021 لیدی با رنگ‌های خنثی می‌تواند تأثیر عمده‌ای در جو اتاق بگذارد. این رنگ‌ها توجه زیادی را در نگاه اول جذب نمی‌کنند و همین خاصیت، آن‌ها را در دسته رنگ های آرامش بخش برای ساختن اتاقی با حسی ملایم قرار داده است.

با استفاده از این پالت حتی در اتاق‌های مینیمالیستی احساس سرما یا خالی بودن نمی‌کنید. این مجموعه رنگ می‌تواند تعادل بسیار زیبا و کم‌رنگی بین رنگ‌های گرم برقرار کند. هر کدام از سایه‌های پیشنهاد شده در این پالت را می‌توانید برای ایجاد یک سبک تک‌رنگ و یا در کنار رنگ‌های متنوع برای ایجاد تضادهای هیجان‌انگیز استفاده کنید.

 • رنگ‌های رؤیایی پاستیلی

در رنگ‌های معرفی شده این پالت جوتن لیدی، رنگ‌هایی با مفهوم گذشته‌نگر و آینده‌نگر حضور دارند ولی با اطمینان می‌توان گفت که فضای داخلی را به فضایی مدرن تبدیل می‌کنند.

حتی با لحظه‌ای نگاه به این رنگ‌ها متوجه زیبایی پیچیده و جذاب این رنگ‌ها می‌شوید. این سایه‌ها سبکی نوستالژیک و البته معاصر را ایجاد می‌کنند. این چند رنگ دریچه‌ای به بازی زیبای رنگ‌ها در خانه باز می‌کنند.

 • رنگ‌های آبی پالت جوتن لیدی

در زندگی روزمره با همه حواس‌پرتی‌های موجود، چند چیز مثل گیاهان زیبا و احتمالاً سبز در کنار سایه‌های خاکستری می‌توانند تجربه بی‌انتها و آرامش را ایجاد کنند. این پالت برای آن دسته از انسان‌هایی است که می‌خواهند در زمان حال زندگی کنند و هر لحظه زندگیشان را غنیمت بشمارند. این ترند رنگ دکوراسیون می‌تواند به سرعت محیط زندگی شما را دنج و هماهنگ کند. رنگ‌های آبی پالت جوتن لیدی شما را تشویق می‌کنند که خانه خودتان را به مکانی جذاب برای احیای مجدد و یا شارژ باتری وجودتان تبدیل کنید. رنگ‌های این پالت هنرمندانه از تضاد موجود در طبیعت الهام گرفته و شور و شادی تازه برای حواس شما فراهم می‌کند. خانه باید چنین رنگی باشد.

رنگ‌های آبی خاکستری دریایی، سفید آبی امواج و تخته سنگ‌های خاکستری خیس رنگ‌های اصلی مناظر ساحلی کشورهای اسکاندیناوی هستند. این مناظر طبیعی برای هر انسانی، دوست داشتنی و از آرامش‌بخش‌ترین تصاویر طبیعت زمین هستند.

رنگ سال شروین ویلیامز: برنز شهری

شروین ویلیامز بیش از 100 سال است که تجربه ساخت رنگ‌های ساختمانی، سطوح رنگی و معماری شهری دارد. برای خیلی از معماران مهم است که بدانند نظر شروین ویلیامز در مورد روانشناسی رنگ‌ها در دکوراسیون منازل در سال 2021 چیست. به گفته مدیر بازاریابی شرکت اکنون خانه آخرین مکان پناه بردن در جهان است و رنگ آسان‌ترین روش مؤثر برای ایجاد یک پناهگاه شخصی گرم و پیشرفته است. رنگ به همه الهام می‌دهد که در هر فضایی مکانی مقدس برای خود پیدا کنند. رنگ عامل پیونددهنده ذهن با دنیاست و می‌تواند آرامش و ثبات ایجاد کند. دکوراسیون برنز در دهه‌های مختلف ترند معماری دفاتر و ساختمان‌های شهری بوده است.

رنگ برنز رنگی گرم، آرامش‌بخش و همچنین به اندازه کافی خنثی است که می‌توان از آن به عنوان پایه و در کنار رنگ‌های دیگر استفاده کرد.


Behr ترند رنگ دکوراسیون 2021

بِهر برای ترند رنگ دکوراسیون 2021 یک پالت 21 رنگی پیشنهاد می‌کند که از 6 تم رنگی تشکیل شده است. رنگ‌های خنثی، سفید خنک و گرم بِهر می‌توانند احساس جذابی در نما، آشپزخانه‌ها و فضای باز ایجاد کنند. برای آشنایی با این رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها به تصاویر زیر توجه کنید.


رنگ‌های آبی و سبز امسال شرکت BEHR به راستی تسکین‌دهنده و ترمیمی هستند و آرامشی عمیق را ایجاد می‌کنند.

رنگ‌های BEHR همیشه از نوعی تمرکز ظریف برخوردارند. رنگ‌های روشن این مجموعه احساس پیچیدگی و جذابیت داشته و فضایی آرام را بدون زحمت و فقط با تغییر رنگ فراهم می‌کنند.

رنگ‌های دسته دوم BEHR کمی عمیق‌تر و پررنگ‌تر هستند و ماهیتی اطمینان‌بخش دارند. این رنگ‌ها اثری مشابه با واحه‌های باستانی و بکر را به خانه شما به ارمغان می‌آورند. به ترند رنگ دکوراسیونی که در تصاویر زیر با نام بهشت آرام آمده، توجه کنید.

با استفاده از رنگ‌های گرم شرکت BEHR می‌توانید احساس انرژی به محیط زندگی بدهید. چند ترکیب رنگ دکوراسیون پیشنهاد شده در تصاویر بعدی برای آشپزخانه‌ها، اتاق‌های بازی و هر جایی که می‌خواهید در آن احساس انرژی داشته باشید بسیار مناسب هستند.

برای فضای باز ترند رنگ دکوراسیون و بهترین رنگ‌های 2021 همچنان آبی و خاکستری هستند. جذابیت نمای بیرون خانه هرگز با ترکیب رنگ‌های بیرونی خانه عناصر معماری خانه و مبلمان آن آسان به دست نمی‌آید. این هماهنگی نیاز به شناخت خوب از عناصر معماری و درک زمان حال دارد.

ترند رنگ دکوراسیون ارائه شده توسط شرکت PPG

شرکت رنگ PPG روند رنگ سال 2021 را با معرفی سه رنگ منتشر کرد.

رفاه، پایداری و ارتباط انسانی مفاهیم مورد نظر این شرکت برای ساخت این پالت بوده است. انتقال از ترس، عبور از محدودیت‌ها و هدف قرار دادن جهانی متعادل در ارتباط با همنوعان، عطوفت و مهربانی، با این رنگ‌ها می‌تواند بهتر بیان شود.

 • Transcend رنگی سرد و بیانگر احساس صبحی خنک در کنار شن و ماسه گرم ساحلی است.
 • Big crpress یا سرو بزرگ گرفته شده از رنگ زنجبیلی با ته رنگ خرمالو است.
 • Misty aqua گرفته شده از آبی آبرنگی است.

PPG در ادامه برای هر کدام از سه رنگش یک پالت ترکیبی با عناوینی مفهومی معرفی کرده است که می‌توانید آن را مبنای معماری داخلی خانه قرار دهید.

 • خوب باشید 

روند زیبایی ناشی از سلامتی را در مجموعه رنگش گنجانده و آن را چون جشنی شادمانه برای زندگی یک اولویت می‌داند.

 • پالت رنگی با عنوان راستین باشید 

داستانی را روایت می‌کند که با لمس صنعت و تجدید مهارت‌های سنتی، اصالت و اتصال را جشن می‌گیرد.

 • پالت رنگی با عنوان آزاد باشید 

با در آغوش گرفتن شادی شما را به تقویت روحیه تشویق می‌کند. حتماً می‌پذیرید که شما هم با داشتن چنین اتاقی خوشحال‌تر خواهید بود.

در پایان می‌خواهم بپرسم نظر شما راجع به پالت رنگ‌ها و ترند رنگ دکوراسیون برای سال 2021 چیست؟ بد نیست که به شرایط فعلی جهان و فاصله آن با جهانی که می‌توانست باشد کمی فکر کنید تا ببینید از چه رنگ‌هایی عبور می‌کنید و دوست دارید با کدام رنگ‌ها در یک اتاق باشید. رنگ‌هایی که حاضرید آن‌ها را روی دیوار اتاقتان بپاشید، پالت رنگی شخصی شماست.

منبع: Nord Room


دیدگاه‌های کاربران

دیدگاه شما

پستهای مرتبط